Akce pořádané školou

Samozřejmě nesmí chybět ukončovací večírky pro vlkodlaky ve 4. Ročníků a upíry v 5. Ročníků, které funguje jako maturitní ples.

Pro studenty 2. ročníků čekají historické zájezdy, kde poznají historii svých předků a vyzkouší si jaké to za jejich doby bylo. Například si zkusí rozdělat oheň pomocí kamenů, postavit si přístřešek z věcí, které najdou poblíž. Zároveň je to možnost vyzkoušet si kolektivní lov mimo školní pozemky. Čeká na ně například stopovačka, střílení z luku,...

Vodák

05.10.2021

Studenti 3. Ročníků jedou na vodácký kurz na řeku, který trvá týden. Opět by bylo nejlepší nechat mobilní zařízení doma, popřípadě na koleji, pokud nechcete aby se vám to utopilo.

Studenti 4. ročníku se mohou těšit na týden v Alpách na lyžování. Na hotelu sice bude internet a elektřina, ale to asi není důvod tohoto výletu, že ne?

samozrejme nesmí chybet neco jako vánoce, dušičky, velikonoce slavnostní uzavření školního roku a udělení medailí zasloužilým studentům.