Ředitelka školy

ředitelka školy je upírka se znalostmi, které jsou na škole velice vážené

Jméno a příjmení: Silvia Marrow
Věk: 2 000 let
Pohlaví: upírka
Vnitřní potenciál: čtení myšlenek
Učební předmět: historie pro upíry i pro vlkodlaky
Povaha:
Silvia jen tak někomu neprozrazuje svůj potenciál. Pomáhá jí to ale během hodin historie aby přiměla studenty dávat pozor. Obvykle se obléká tak, jak má zrovna náladu. V žádném případě by se vůbec neoblékala do růžové barvy. Dává přednost spíše modré. Její nejčastěji outfit je dole na fotce. Umí se i zasmát a když studenti nedělají problém, tak jim pomůže s jinými předměty, nebo je nechá dělat si co chtějí. Nemá problém zabavit studentům mobilní zařízení když nevnímají hodinu. Občas má problém něco najít, ale jinak se snaží plnit své povinnosti ředitelky a učitelky na výbornou. Když k ní někdo přijde, že potřebuje pomoc, tak neřekne Ne. Její nejoblíbenější květina je modrá chrpa, která bývá i často součástí jejich lektvarů díky svým léčivým schopnostem.
Minulost: (to co dovolila aby se o ní vědělo)
Silvia se narodila 12.7. ve vesnici sužované suchem. Narodila se jako člověk. V její vesnici tehdy byl hlad a její matka při porodu zemřela. Staral se o ni upír, o kterém do 18 let nevěděla, že byl upír. Brala ho ale jako rodinu. Ten ji proměnil den před 19 narozeninama, kvůli závažnému zranění. To se díky její přeměně zahojilo. Učila se jak být upírem. Když jí bylo 20, tak její upíři společník zemřel díky útoku vlkodlaků. Tehdy toho ani o jednom druhou moc nevěděla, ale jak čas plynul, tak zjišťovala víc a víc až se nakonec rozhodla založit školu pro upíry a vlkodlaky. Nechtěla aby se války opakovaly a byl chaos. Proto se stala ředitelkou školy.

Další informace: upířím studentům, kteří mají zvláštní potenciál, během posledního ročníku nabídne speciální hodiny čtení myšlenek a obrany proti nim, aby mohli číst myšlenky v případě patové situace v konverzaci - čtení myšlenek platí i na zvířata. Naopak aby jim je nikdo nemohl číst, tak obranu své mysli.